II Międzyszkolny Dzień Mechanika

W dniu 23 kwietnia 2026r. odbył się II Międzyszkolny Dzień Mechanika. Podczas wydarzenia odwiedzający mogli wziąć udział w wielu ciekawych spotkaniach, szkoleniach oraz seminariach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy samochodów zarówno zabytkowych, jak i nowoczesnych modeli.
Wydarzenie współorganizowane z Zespółem Szkół nr 3 w Tarnobrzegu.
Reportaż Radia Leliwa - kliknij w zdjęcie!
Reportaż - Tygodnik Nadwiślański - kliknij w zdjęcie!








