Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Centrum Kształcenia Zawodowego

Na podium w VI Podkarpackim Turnieju Glazurników

Utworzono dnia 30.05.2018


 

W dniu 25 maja 2018 roku odbył się VI Podkarpacki Turniej Glazurników Szkół Budowlanych, zorganizowany w ramach obchodów jubileuszu 50-ciu lat kształcenia w zawodach budowlanych Zespołu Szkół Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie pod patronatem firmy Greinplast Sp. z o. o.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 i Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu reprezentowali uczniowie Tomasz Chaber z klasy IIIt i Piotr Peryt z klasy IIt.

W pierwszej części odpowiadali elektronicznie na pytania wyświetlane dla wszystkich na dużym ekranie, a po przerwie, w drugiej części po losowaniu stanowisk, wykonywali zadanie polegające na ułożeniu zadanego wzoru z płytek ceramicznych w trzech kolorach na płycie g-k. W trakcie wykonywania zadania konieczne były umiejętności cięcia, szlifowania, klejenia i spoinowania płytek.

Po dwuczęściowych zawodach w których wzięło udział osiem drużyn nasi reprezentanci zajęli II miejsce tuż za gospodarzami. Gratulujemy bardzo dobrej postawy kolejnym naszym reprezentantom.

Centrum Kształcenia Zawodowego

Mikołaja Kopernika 5

39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 8221839

e-mail: ckp@oswiata.tarnobrzeg.pl

 

Obiekt przy ul. Świętej Barbary 1c  tel. kontaktowy 515 308 022