Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Centrum Kształcenia Zawodowego

Konsultacje dla uczniów !!!

Utworzono dnia 15.06.2020

Od dnia 16.06.2020r. ruszają konsulacje dla uczniów zgodnie z harmonogramami wysłanymi przez e-dzienniki.

 Konsultacje odbędą się w budynku CKZ przy ulicy św. Barbary dla branży budowlanej i ul.Kopenika 5 dla branży mechaniczno,energetyczno- samochodowej.

Prosimy o punktualne przybycie.

 

PAMIĘTAJ !!!

Otrzymujesz możliwość konsultacji indywidualnych lub grupowych. Zapoznaj się z ich harmonogramem.

Nie umawiaj się na konsultacje, jeżeli jesteś chory lub w Twoim domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.

Jeżeli masz wyznaczony termin na konsultacje, a nie możesz przyjść, zgłoś ten fakt natychmiast mailem na adres k.szmuc@ckz.naszaplacowka.pl dla branzy budowlanej i j.mierzwa@ckz.naszaplacowka.pl –  dla branży mechaniczno-energetyczno - samochodowej  - postaramy się wyznaczyć Ci inny dogodny termin.

Zabierz na konsultacje  własny zeszyt i długopis. W CKZ  nie będziesz mógł ich pożyczać od innych uczniów.

W drodze do i z CKZ korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowuj dystans społeczny.

Przed wejściem do CKZ obowiązkowo zdezynfekuj ręce, a jeżeli masz przeciwskazania zdrowotne do stosowania środków do dezynfekcji natychmiast umyj ręce.

Nie będzie możliwości korzystania z szatni

Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą z mydłem i nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.

Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania. Stosownie zwracaj uwagę innym w tym zakresie.

Unikaj większych skupisk uczniów, nie siadaj na  ławkach na korytarzu, zachowuj dystans przebywając na korytarzu, w toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych oraz na terenie CKZ.

 

Centrum Kształcenia Zawodowego

Mikołaja Kopernika 5

39-400 Tarnobrzeg

tel: 15 8221839

e-mail: ckp@oswiata.tarnobrzeg.pl

 

Obiekt przy ul. Świętej Barbary 1c  tel. kontaktowy 515 308 022

Zegar